خرید انجیر خشک ، انجیر استهبان
تعداد:
موجودیت کالا: کالا در انبار
65,000 تومان

انجیر خشک سایز متوسط یا اصطلاحا انجیر AA مناسب ترین نوع انجیر برای مصرف خانگی با توجه به قیمت آن می باشد که خود انواع مختلفی دارد . چنانچه به دنبال خرید انجیر با کیفیت مناسب و قیمت منصفانه هستید خشکبار سهرابی آماده پاسخگویی به این خواسته شماست .

تعداد:
pr
تعداد:
موجودیت کالا: کالا در انبار
105,000 تومان

انجیر پرک مرغوب ترین و زیباترین نوع انجیر بوده که دارای دهانی باز و رنگی روشن می باشد . قیمت این محصول متاثر از زیبایی آن بوده و نسبتا بالا می باشد . حداکثر بین 5 تا 10 درصد محصول یک باغ انجیر از نوع پرک می باشد و بیشتر جنبه صادراتی دارد . از نظر خواص انواع انجیر تفاوتی با یکدیگر ندارند .

تعداد:
chopped almond ,  مغز بادام لپه , مغز بادام خرد شده
تعداد:
موجودیت کالا: کالا در انبار

در زمان شکستن پوست بادام درختی و تولید مغز بادام ایرانی ، درصدی از مغزها دچار زدگی شده و یا به چند تکه تقسیم می شوند . این تکه ها در طعم و مزه هیچ تفاوتی با مغز بادام سالم ندارند .

تعداد:

ارسال رایگان

سفارشات عمده

رضایتمندی ۱۰۰٪

بازگشت بی قید و شرط هزینه پرداختی

فروش همه روزه

در هر ساعت و هر مکان خرید کنید

خشکبار سهرابی با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تولید و تجارت خشکبار مفتخر است در راستای تحول و بروز رسانی در این حرفه انواع محصولات خود را به شیوه ای نوین در اختیار شما عزیزان قرار دهد . اولویت اصلی ما رضایتمندی شما مشتریان ارجمند از کیفیت و قیمت محصولات بوده و همواره تلاش خود را در این زمینه ادامه خواهیم داد. 

تماس با ما

  • ایران ، استان فارس ، شهرستان نی ریز
  • شماره تماس : 09365705566
بالا